Jesteś tutaj: Start / PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie  dziękujemy  wszystkim   sponsorom  i  tym,  którzy  angażują się w życie naszego przedszkola. Dzięki Państwa pomysłom, życzliwości i wsparciu, pobyt naszych pociech w przedszkolu może być jeszcze bardziej atrakcyjny.

• Serdecznie dziękujemy uczniom III Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie za poświęcony czas i serce włożone w prowadzenie w naszym przedszkolu akcji „Poczytaj mi przyjacielu".
  • Dziękujemy Fundacji „Energetyka na Rzecz Polski Południowej” w Jaworznie za wsparcie finansowe dla naszego przedszkola.
  • Pani Teresie Kondoszek dziękujemy za zaangażowanie w życie przedszkola, oraz ufundowanie nagród dla dzieci biorących udział w konkursach przedszkolnych.
  • Szkółce piłkarskiej „Football Academy”, dziękujemy za organizowanie na terenie przedszkola zajęć sportowych.
  • Dziękujemy Fundacji Ekologicznej „Silesia” w Katowicach za przekazanie i zasadzenie drzewek w ogrodzie przedszkola.
  • Dziękujemy Nadleśnictwu Chrzanów za coroczną pomoc finansową w zakupie choinki.
  • Firmie Windex  z Jaworzna dziękujemy za wsparcie finansowe dla przedszkola.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy angażują się w pomoc przy organizowaniu imprez w naszym przedszkolu.
  • Dziękujemy wszystkim za udział w akcji 1% dla naszego przedszkola.

.