OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Czyste powietrze wokół Nas!

W październiku br nasze przedszkole zakwalifikowało się do kampanii edukacyjno-informacyjnej o tematyce związanej z ochroną powietrza pod nazwą "MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech" Kampania skierowana jest do dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolanych a także ich rodziców. Jej celem jest rozwijanie świadomości ekologicznej związanej z zanieczyszczaniem powietrza oraz sposobów ograniczenia niskiej emisji dymu i gazów. W ramach kampanii przedszkole otrzymało od Wojewódźtwa  Śląskiego pomoc rzeczową w formie 5-ciu oczyszczaczy powietrza do wykorzystania w salach przedszkonych. Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Wojewódźtwa Śląskiego współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Dospodarki Wodnej w Katowicach.

zapraszamy do zapoznania sie z materialami

wiedza-o-smogu-materialy-edukacyjne

Fundusz Ochrony Środowiska